هم‌اکنون، گروه شرکت‌های آوام با بیش از 70 نفر نیروی انسانی متخصص، با گسترش دامنه ی توزیع خدمات خود توانسته است سراسر استان را تحت پوشــش خدمات خود قرار دهد و بزرگ ترین سهم از مشتریان بازار اینترنت و خدمات تکمیلی شرکت مخابرات استان تهران را به ویژه در حوزه ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ به خویش اختصاص دهد.

خانواده‌ی بزرگ مشتریان گروه شرکت‌های آوام را مجموعه‌ی 450 هزار نفری استفاده‌کنندگان از خدمات دسترسی به اینترنت شرکت مخابرات استان تهران و همینطور نزدیک به ده‌ها هزار مشترک خدمات ADSL در سراسر استان تشکیل می‌دهند. همچنین تعداد اعضای این خانواده‌ی بزرگ طی سال‌های مختلف فعالیت این گروه، رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد

شرکت آوام به عنوان پیمانکار رسمی مخابرات استان تهران، در مناطق 2، 4 و 8 مخابراتی جهت نصب و راه اندازی اینترنت پر سرعت، در حال ارائه خدمات می باشد.

همچنین شرکت آوام از سال 1391 به عضــویت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، به شماره نظام 21011328 در آمده و مفتخر به همکاری با شرکت مخابرات در زمینه های ذیل می باشد:

1. نصب و راه اندازی بیش 450.000 مورد سرویس اینترنت پر سرعت به همراه اخذ تائیدیه واحد کنترل کیفی مخابرات

2. حضور در پروژه IPTVو انجام کلیه وظایف محوله

3. همکاری در آموزش پرسنل OMC منطقه 2

4. حضور موفق در پروژه اینترانت مدارس و پروژه شمس و پروژه های کمپین فروش ویژه سرویس اینترنت مخابرات

اين موفقيت مرهون تلاش كارشناسان اين شركت در جهت شناخت نيازهاي IT ،شناخت امكانات مخابراتي کشور و همچنين تحقيق و پژوهش در زمينه ارايه پيشــــرفته ترين راهکارهای ارايه خدمات برای دسترسی به اینترنت مي باشد.

Copyright © 2017 Avam Co. All rights reserved.
شرکت طراحی سايت آوينفامطراحی سایت توسط آوينفام